Konteineru pārvadājumi jau sen sevi ir rekomendējuši kā ērts un lēts veids, kā piegādāt preces lielos attālumos. Konteineri ir pieejami standarta izmēros un tos var viegli pārvadāt ar jebkādiem transporta līdzekļiem, kas tos padara neaizstājamus, veicot kombinētos pārvadājumus.

Konteineru pārvadājumu priekšrocības:

  • preces konteineros tiek iekrautas nosūtītāja noliktavā un izkrautas tikai piegādes galapunktā, kas nodrošina to saglabātību pārvadājuma procesā;
  • mainot transporta līdzekļi, laiks netiek tērēts preču izkraušanai un iekraušanai, tādejādi tiek samazināti piegādes termiņi;
  • samazinās izdevumi, kas saistīti ar kravu pārvadāšanu un glabāšanu.

Uzņēmums „VIVALDI Bro” piedāvā trīs veidu konteineru pārvadājumus:

  • jūras;
  • sauszemes (dzelzceļa un automobiļu).

Nosūtot kravu pa jūru, mēs piedāvājam konteinera piegādi ar autotransportu vai pa dzelzceļu no ostas līdz galamērķim. Viss maršruts no kravas nosūtītāja līdz kravas saņēmējam būs maksimāli pārdomāts. Nepieciešamības gadījumā tiks piedāvāti alternatīvi varianti, kas ļaus ietaupīt līdzekļus un/vai laiku.

Mūsu klientiem mēs nodrošinām plašu dažādu izmēru konteineru izvēli, tostarp cisternkonteinerus bīstamas un nebīstamas ķīmijas un citu šķidro kravu pārvadājumiem.