Kravas kombinētais pārvadājums – tā ir vienas kravas secīga piegāde, izmantojot vairākus transporta veidus. Šajā gadījumā, jūras, upju, dzelzceļa, autoceļu vai gaisa transportēšanas metodes var kombinēt jebkurā secībā. Šis piegādes veids ir ērtākais un izplatītākais arī vidējos un lielos attālumos. Galvenā šīs piegādes metodes priekšrocība ir maksimāla dažādu pārvadājumu transporta līdzekļu priekšrocību izmantošana, pateicoties pareizai to kombinēšanai. Izmantojot multimodālus pārvadājumus, ir radusies iespēja realizēt piegādes principu „no durvīm līdz durvīm”.

Šādas piegādes organizēšanai ir nepieciešams rūpīgs sagatavošanas darbs un tas notiek vairākos posmos. „VIVALDI Bro” katram atsevišķam pārvadājumam izstrādā individuālu loģistikas shēmu, pēc iespējas izdevīgāk kombinējot dažādus transporta veidus; turklāt tiek ņemts vērā ne tikai piegādes ātrums, bet arī kravas drošība tās pārkraušanas no viena transporta veida citā vietās.

Pateicoties transporta uzņēmumam „VIVALDI Bro”, jūs atbrīvosieties no rūpēm par preču piegādi. Mēs garantējam savlaicīgu un drošu jūsu kravas piegādi tieši no nosūtītājam līdz saņēmējam.